VÝKLOPNÁ OCELOVÁ VRATA

Přemýšlíte nad renovací vaší garáže? Potřebujete udělat vjezd a výjezd pohodlnější? Jste na správné adrese. Naše nová praktická a moderní výklopná ocelová vrata nabízejí nejen mnoho modelů, ale poskytují našim zákazníkům také velmi výhodný poměr cena / výkon. Jde o nejvýhodnější typ vzhledem k ceně.

Rozhodnete-li se pro náš vratový systém včetně pohonu (množná i varianta stropního pohonu), pro kvalitní ocel či ušlechtilý dřevěný masiv, s výrobky Novoferm® obdržíte v každém případě velký komfort za přijatelnou cenu.

Kvalita je synonymem pro výklopná ocelová vrata Novoferm®, proto mají i pečeť kvality. Systém výklopných vrat Novoferm® se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, prvotřídíním zpracováním a vzájemně optimalizovanými komponenty "made in Germany"!

Všechna vrata a pohony Novoferm® jsou vyráběny dle systému řízení kvality DIN ISO 9001 a splňují vysoké požadavky na bezpečnost evropské normy pro DIN EN 13241-1 (EU).

1. Vrata Novoferm® vás chrání! Vrata se totiž hlídají sama. Systém těchto výklopných vrat je vybaven samočinnou vypínací automatickou jednotkou. Jakmile vrata zaznamenají nějakou překážku při pohybu, ihned se zastaví a otevřou, i při nepatrném odporu.

2. Tato výklopná vrata také chrání váš majetek. Vrata mají příkladnou ochranu proti vloupání. Automatický systém těchto výklopných vrat Novoferm® chrání majetek pomocí tříbodového uzamykání na principu trezoru. Systém má oboustranné uzamykání, pomocí masivních čepů v zárubni a dodatečné uzamykaní samosvorností pohonu na horní straně křídla vrat.

3. Vrata nabízejí komfortní otevírání a zavírání. Speciálně zkonstruovaná ložiska ramen - pák umožňují snadné otevírání a uzavírání. Jednoduše rukou nebo ještě pohodlněji elektrickým pohonem.

4. Dále poskytují maximální funkční bezpečnost. Silné vícenásobné svazky tažných pružin zajišťují "lehce snadný" uživatelský komfort při zachování maximální bezpečnosti. I kdyby pružina praskla, nemůže odlétnout, protože je nahoře i dole pevně zašroubovaná. Další pružiny by vrata pevně udržely.

5. Vrata také chrání před hmotnými škodami. Horizontální (podélné) uzamykání je nezávislé na podlaze. Masivní čepy v postranních zárubních jsou chráněny proti manipulaci, protože se k nim nelze zvenčí dostat.

Důvěra se zárukou  
Důvěra je dobrá, záruka je lepší. Díky pečeti kvality Novoferm® získáte záruku na 10 let na vámi zakoupená ocelová výklopná vrata! Na mechaniku, motor a řídící motorovou jednotku firma poskytuje záruku na 5 let.

Speciálně zkonstruovaná ložiska ramen - pák umožňují ještě snadnější otevírání a zavírání těchto výklopných vrat. Jednoduše lehce rukou nebo ještě snadněji elektrickým pohonem.

  • tříbodové zamykání nabízí, stejně jako u trezorů, maximální bezpečnost při manipulaci. Tak jsou jištěna vrata Novoferm®
  • zamykání je nezávislé na podlaze, takže jsou eliminovány běžné poruchy funkčnosti kvůli nečitostám apod.
  • snadná a jednoduchá montáž (žádné vrtání a hmoždinky do nadpraží a stropů)
  • kompletní vratový systém se skládá z vrat, pohonu a dálkového ovladače
  • pohon je vybaven LED osvětlením s diodami o intenzitě denního světla, které je při stejném příkonu 13 x jasnější než klasická žárovka
  • sériové nouzové odblokování pro garáže bez druhého vchodu