SEKČNÍ DŘEVĚNÁ VRATA

Dřevo znamená harmonii a je také vyjádřením individuality a smyslem pro přirozenost. Živá architektura pro mimořádný životní nárok. Dejte docela jednoduše Vašim novým garážovým vratům velmi výjimečný výraz. Se sekčními garážovými vraty z dřevěného masivu máte ten nejlepší způsob jak vsadit na vlastní důraz, který obohatí celkový dojem.

 

Je tvořeno sekcemi z dřevěného masivu tloušťky 20 mm, po obvodu jsou sekce zpevněny dřevěným profilem o tloušťce 45 mm. Každá sekce je ve vrchní části opatřena EPDM jazýčkovým těsněním, spodní sekce je vybavena gumovým podlahovým těsněnícím profilem. Sekce mají ochranu proti přivření prstů.

 

Dřevěná vrata jsou dodávána bez povrchové úpravy, ošetřena proti škůdcům a plísním. Tím jsou připravena pro barevné sladění Vašich dřevěných oken s garážovými vraty. Je nutno dbát pokynu dodavatele k provedení finální úpravy vratového křídla do čtyř týdnů od dodávky.

 

Dřevo: Nordický smrk
(3 vrstvy)
Dřevo: Africké Okoumé
(5 vrstev)

Sortiment garážových vrat s dřevěnými sekcemi firmy Novoferm se skádá z pěti standardních motivů:  „London“, „Madrid“, „Paris“, „Amsterdam“ a „Rom“ (viz. obrázky). Je také možné vytvořit motiv dle vašeho přání.

 

Motiv London Motiv Madrid Motiv Amsterdam
     
Motiv Rom Motiv Paris Motiv na zakázku