VÝKLOPNÁ DŘEVĚNÁ VRATA

Exkluzivní výklopná dřevěná vrata Novoferm® s výplní kvaliního masivního dřeva jsou ideální variantou pro rodinné domy, chaty, či chalupy. Tato vrata výborně ladí s domy, které jsou ze dřeva nebo mají dřevěné části, např. dveře, okna, obvodový plášť apod. Zdůrazňují tak vzhled exteriéru domu.

Jedinečná, přírodně vytvořená struktura, prvotřídní řemeslné zpracování výklopných dřevěných vrat Novoferm® , 5 typů modelů, podtrhnou charakter vašeho domu a zajistí vám každodenní radost při pohledu na váš dům, který ladí s přírodou. Na tyto výrbky poskytujeme záruku 5 let.

Výklopná dřevěná vrata Novoferm® z přírodního masivu dřeva jsou vyráběna pouze z pečlivě vybíraného dřeva severského smrku, které pochází z kontrolovaných lesních porostů. Severský smrk je pro svou světlou barvu a pro svůj převážně rovný směr vláken  používán ve stavebnictví nebo při výrobě nábytku.

Typická kresba dřeva dělá z každých vrat unikát!

Doporučujeme provést nátěr ihned po dodání vybraných vrat před samotnou montáží. Nátěr ochrání vrata před působením počasí, před povětrnostními vlivy, vlhkostí a UV zářením.

  • výplň vrat je z masivu nordického smrku přírozené struktury a přírodní barvy
  • tovární transparentní nátěr je použit pro ochranu proti škůdcům a proti modrání dřeva
  • koncová úprava těchto výklopných vrat vč. nátěru je záležitosti odběratele (nutno dbát pokynů od výrobce)
  • velmi tichý chod vrat díky umělohmotným kladkám a umělohmotným kluzným lištám v zárubni
  • vysoká odolnost proti zkrutu je zajištěna souvisle svařenými dutými rámovými profily s příčným vyztužením
  • jednoduchá obsluha a maximální bezpečnost díky stabilnímu trojitému pružinovému svazku