BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE WK4

Charakteristika a povrchová úprava

 

Toto jednokřídlé dveřní křídlo má 7mi / 9ti / a 11ti násobné jištění k vnitřnímu a vnějšímu použití. Dveře E-S 9 a E-S 11 s požadavkem na požární ochranu T30 / T60 (ve standardní verzi se samozavíračem) slouží pouze k vnitřnímu použití. Křídlo obsahuje třístrannou polodrážku, izolační minerální vlnu a 5 bezpečnostních čepů.

Křídlo dveří je standardně pozinkované a je natřeno základním nátěrem (prášková barva RAL 9016).


Odstíny Super Color jsou možné za příplatek
Barvy: ocelově modrá, rubínově červená, jedlově zelená, světle šedá, okenní šeď, antracitově šedá, ořechově hnědá, sépiově hnědá, platinově bílá, karminová červená, olivově zelená, žlutošedá.

Super Dekor také za příplatek
U dveří E-S 9 o tloušťce plechu 0,88 mm, do šíře 1250x2500mm, lze objednat dřevěné dekory pro vnitřní použití. Lze objednat javor, hrušku, třešeň, ořech, přírodní buk, světlý dub a jasan bílý.

Dle vzorníku RAL podle výběru za příplatek
Pozinkovaná zárubeň a EC (RAL 7035), za příplatek RAL podle výběru zákazníka.

Provedení E S 11 znamená...
odolnost proti vloupání podle normy DIN EN 1627 RC4 (11-ti násobné jištění). Za příplatek lze nabídnout protipožární odolnost T30 a vysokou protipožární odolnost T60. Zvuková izolace, tepelná izolace a kouřová izolace je stejná jako u typu E-S 9.

Kování
2 konstrukční panty, tří dimenzionální nastavitelné panty s pojistkou. Spodní náběžné těsnění je zahrnuto již ve standardu, bezpečnostní zámek s bezpečnostním kováním klika-klika ze světlého kovu podle mormy DIN 18257 ES 2 ZA (dveře E-S 11: ES 3 ZA), průkaz bezpečnosti a 3 klíče.

Zargen E S 11
Rohová a obložková zárubeň (tloušťka 2mm), třístranné těsnění a hmoždinky do zdiva (protizárubeň je za příplatek).

Práh
Standardní s náběžným těsněním. Za příplatek lze dodat nárazový práh BE2 či snížené spodní těsnění RS1.

 

Super Color    
         
červená platinově bílá zelená žlutohnědá sépiově hnědá

 

Barvy
Za příplatek lze objednat jakýkoliv odstín ze vzorníku RAL či odstín Super color (dveřní křídlo standardně v barvě RAL 9016).

 

Označení bezpečnosti
           
 
DIN EN 14351-1 Požární odolnost Kouřotěsnost Zvuková izolace Tepelná izolace Odolnost proti vloupání