SEKČNÍ VRATA S OCELOVÝMI SEKCEMI

  Po vyčerpávajícím pracovním dni, když venku fouká nebo prší, v zimě za mrazivého počasí, při pouhé myšlence, že musíte vystoupit z auta, stačí stisknout tlačítko na vašem dálkovém ovladači, otevřete svá garážová vrata. Pohodlně zaparkujete a vystoupíte do tepla vašeho domova.
Sekční vrata NOVOFERM® se skládají z několika dílů vzájemně spojenych pomocí závěsů. Tato vrata lze pohodlně zasunout pod strop. Po vizuální stránce jsou tato garážová vrata dokonalá. Kvalitní materiál, prvotřídní zpracování a vysoká flexibilita dají vaší garáži moderní tvář.

 

Všechna vrata a pohony firmy Novoferm® jsou vyráběny dle přísného systému řízení jakosti DIN ISO 9001 (evropská norma).

Všechna sekční vrata splňují vysoké bezpečnostní požadavky evropské technické normy DIN EN 13241-1.

Veškerá garážová vrata a pohony jsou testovány zvlášť za spolupráce s uznávanými instituty.

Význam pro vaši bezpečnost „Ochrana proti vloupání - certifikace TÜV". Průmyslový svaz Vrata Dveře Zárubně (ttz) vypracoval směrnici na základě přísných norem (EU), která definuje pro garážová vrata ochranu proti vloupání. TÜV NORD CERT GmbH provádí zkoušky a certifikuje výsledky, což znamená, že certifikovaná garážová vrata firmy Novoferm® poskytují nezávislou certifikovanou bezpečnost nejvyšší úrovně.

Záruka 10 let pro všechna ocelová sekční vrata na prorezavění, 5 let na fólie vrat (fólie zlatý dub, tmavý dub, mahagon apod.) a záruka 5 let pro mechaniku NovoPort® poskytují radost z těchto nových garážových vrat.

   
   
Vratový systém NovoPort® Dálkový ovladač Mini Novotron

 

To, co je venku za každého počasí a musí každý den fungovat bez poruch, potřebuje promyšlenou konstrukci. Všechna ocelová sekční vrata firmy Novoferm® jsou dvouplášťově izolovaná a pojmenována dle tloušťky izolace, od cenově dostupnějších sekčních vrat ISO 20 až po exkluzivní modely ISO 45, garážových vrat s velkým výběrem barevných provedení. Jednotlivé sekce těchto vrat jsou vyrobeny ze žárově pozinkovaného tenkého plechu a jsou natřeny odolným lakem. Rohové zárubně, vodící kolejnice a ostatní díly kování jsou také galvanicky pozinkované, což zaručuje delší životnost a nadělí déle trvající radost (záruka na 10 let).

 

Sada termozárubní  
   
Snadná a rychlá montáž díky nástrčnému a příchytnému profilu, který lze použít u všech sekčních vrat Novoferm®. Navíc sada termozárubní podporuje optimalizaci výkonové bilance budovy.
   
Nový alternativní systém těsnících a izolačních lišt zlepšuje výkonové vlastnosti těchto dvouplášťových sekčních vrat Novoferm®. Až o 15% lepší tepelná izolace díky třístranné tepelné optimalizaci zárubní při montáži za stavební otvor.
   
Sekční garážová vrata ISO 45...
jsou nejlepší a nejkvalitnější izolovaná vrata na světě!
 
Firma NOVOFERM® má certifikát, který podtrhuje vynikající kvalitu sekčních garážových vrat typu ISO 45.
   

Typy sekčních garážových vrat s ocelovými konstrukcemi

ISO 20 4 ISO 45 5
Více informací » Více informací »

 

1. Dvouplášťové a izolované sekce
Tyto ocelové sekce se vyrábějí v dvouplášťové sendvičové konstrukci a jsou vyplněny elastickým jádrem z tuhé polyuretanové pěny. Tím je zajištěna lepší zvuková a tepelná izolace a velmi tichý chod vrat oproti jednoplášťovým vratům. Pružné jazýčkové těsnění mezi sekcemi lehce přiléhá při nízkých teplotách a tím brání tepelným ztrátám i pronikání prachu.2. Mrazuvzdorné těsnění u podlahy
Gumový profil na spodní části vrat poskytuje dobrou ochranu před pronikáním vody a nečistot, vyrovnává menší nerovnosti podlahy, brání vzniku škod a poraněním. Těsnění u podlahy je vyrobeno z kvalitního EPDM, který je známý svou vysokou pružností, odolností proti vnějším vlivům počasí i dlouhou životností.

3. Jazýčkové těsnění na zárubních
Velmi široké jazýčkové těsnění na postranních zárubních nabízí větší tepelnou izolaci a ochranu proti nečistotám.

4. Adaptivní zárubňová patka
Tato sekční vrata Novoferm® mají zárubňovou patku z pozinkované oceli, která je velmi odolná vůči vlivům počasí. Voda může bez překážek odtékat a zárubně tak nemohou nikdy korodovat. Díky odstupňované konstrukci se také hodí pro renovace, když se výklopná vrata s kolejnicí i podlaha nahrazují těmito sekčními vraty.

5. Pečeť kvality Novoferm®
Kvalita se nepotřebuje skrývat, proto mají všechna sekční vrata Novoferm® pečeť kvality. Záruka nejlepších materiálů a prvotřídního zpracování.