VNITŘNÍ, POŽÁRNÍ, VÍCEÚČELOVÉ A BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Exklusiv - perfektní řešení se šarmantní estetikou včetně bezpečnosti. Bezpečnost má mnoho aspektů a ještě více předností

 

Tyto bezpečnostní dveře jsou opravdu stylové. Jsou velmi odolné proti lupičům, požáru, kouři či hluku a to nejhezčí...představují také estetiku v TOP formě. Tyto dveře jsou ideální pro nejrůznější použití. Jsou instalovány převážně do podnikatelských objektů. Splňují firemní interní bezpečnostní požadavky, např. v IT oblasti, nebo jako dveře pro každodenní provoz v kancelářích, přes dílny až po skladové prostory. Ocelové dveře Novoferm®  jsou robustní a dost flexibilní pro individuální prostory. Nabízíme různé typy prosklení, širokou škálu nestandardních provední, i s exkluzivní designově povrchovou úpravou. Tyto ocelové dveře jsou zcela bezpečné, atraktivního vzhledu a všude společensky přijatelné.

 

Exkusilv: bezpečnostní dveře NovoSecur® RC2 (WK2)
         
NovoSecur® - E S4 NovoSecur® - E S6 NovoSecur® - E S8 NovoSecur® - E S5 NovoSecur® - E S10

 

Bezpečnostní dveře Novoferm® mluví sami za sebe

U každých bezpečnostních dveří Novoferm® jsou použity desítky let zkušeností a odborných znalostí předního evropského dodavatele systému a značky výrobce. Každé bezpečnostní dveře firmy Novoferm® splňují výkonnostní vlastnosti platné evropské zkušební normy pro bezpečnostní dveře podle normy DIN EN 1627 (poznámka: potvrzeno uznávanou nezávislou testovací laboratoří).

 

Tento institut je certifikováný dle normy ISO 9001 (EU) a řídí se ekologicky šetrnými aspekty. Pro multifunkční dveře ze závodu Brackenheim je k dispozici EPD certifikace institutu "Bauen und Umwelt e. v.". Zákazník má na výběr mnoho designových a barevných variant, od klasických kovových po moderní, obyčejné, včetně náročného stylu podle požadavku klienta. Firma nabízí další možnosti provedení takových dveří, např. prosklení ve dveřním křídle, ale stejně tak pro vrchní zástěnu a světlík. Samozřejmě se stejnými bezpečnostními vlastnostmi!

Multifunkční dveře nabízejí bezpečnost v kombinaci s ochranou proti hluku, kouři i požáru.

 

Rozhodující pro dveře je taktéž stěna při montáži do sádrokartónové příčky

 

Pozoruhodné nejsou pouze dveře nýbrž také věci okolo, neboť firma Novoferm® nabízí odzkoušené RC2 (WK2) dveře pro zabudování do lehkých příček s ochranou proti vloupání. Jde o unikátní řešení, jak zůstat v bezpečí i při použití vysoce flexibilních lehkých příček.